KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824118
nr 1382 4118
Oidentifierad konstnär. Bergslandskap med fors. 1700-/1800-tal. Olja på duk, 36x46cm, yttermått inklusive ram: 55x64cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:28:36
4.000 kr
4.600 kr
4.600 kr
4.600 kr (Budbetjänt)